• Specjaliści

• SPECJALIŚCI W NASZEJ PLACÓWCE

• Michalina Borkowska

• Jestem logopedą oraz nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pracując z
            dziećmi, z różnymi wyzwaniami komunikacyjnymi, staram się tak zaplanować proces
            terapeutyczny, by był indywidualnie dostosowany do każdego podopiecznego. W mojej
            codziennej pracy ważne jest dla mnie, aby moje zajęcia były angażujące i przebiegały w
            bezpiecznej, przyjaznej atmosferze. Do zadań logopedycznych wykorzystuję wiele różnych
            gier i zabaw. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w różnych
            kursach, szkoleniach i warsztatach.

W przedszkolu prowadzę cotygodniowe zajęcia profilaktyczne w grupach trzylatków (grupy:
            I, II, III) oraz prowadzę terapię logopedyczną dla dzieci z wadami wymowy w grupach : V,
            VII, X, XIV, XV.

grupy I, II, III, V, VII, X, XIV, XV
            kontakt: m.borkowska.przedszkole351@gmail.com

DZIEŃ

GODZINY

GABINET

8:00- 13:00

• Kinga Błażejczyk

• Ukończyłam studia licencjackie (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna) oraz magisterskie w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Od kilku lat pracuje w przedszkolu oraz prywatnie opiekuję się dziećmi. Bardzo lubię swoją prace ponieważ mogę wpłynąć na rozwój dzieci, czuje satysfakcję widząc ich uśmiechy i postępy. Podczas swojej pracy mogę pomagać dzieciom rozwijać się i odkrywać świat w ciekawy sposób.
            Poza zadaniami pedagoga specjalnego w naszym przedszkolu jestem wychowawcą w grupie 4-latków.
            W wolnej chwili lubię spędzać czas podczas gotowania. Uwielbiam eksperymentować w kuchni i tworzyć nowe smakowe kompozycje. A muzyka towarzyszy mi podczas gotowania, dodając rytmu i inspiracji.

Godziny pracy: poniedziałek 13:00-16:00, czwartek 08:00-16:00. E-mail: pedagogspecjalny351@gmail.com