• Szlachetna Paczka

• Cała społeczność Przedszkola 351: rodzice, dzieci, nauczyciele, pracownicy administracyjni, Dyrekcja i wielu innych to najlepsi Mikołajowie na świecie Kolejny raz Szlachetna Paczka w naszym wykonaniu rozbiła bank ;-) dzięki Wam - Rodzice i Przedszkolaki udalo się przekazać nadzieję i radość!Ogromnie dziekujemy za dobroć i chęć niesienia pomocy!!! odzina Pana Dariusza jest bardzo szczęśliwa Synkom Aleksandrowi i Mateuszkowi życzymy dużo zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym 2024 roku

• Rozstrzygnięcie konkursu "Tworczość W. Chotomskiej oczami dziecka"

• Miło nam poinformować, że komisja składająca się z członków Rady Pedagogicznej naszej placówki, wybrała zwycieskie prace sposród wszytskich nadesłanych na konkurs plastyczny pt. "Twórczość W. Chotomskiej w oczach dziecka" . Było to zadanie niezwykle trudne, ponieważ prace dzieci okazały się nadzwyczaj kreatywne i wykazały spory talent. Poniżej prezentujemy wyniki:

Kategoria 6 latki:

I Miejsce - Michał Konatowski Przedszkole nr 55

II Miejsce Weronika Jeżo Przedszkole nr 52

III Miejsce - Maria Talarek Przeszkole nr 283

wyróżnienie  Sara Serzysko Przedszkole 385

oraz Barbara Wciślak Przedszkole nr 351

Kategoria 5 latki:

I miejsce - Wiktor Koźliński Przedszkole  nr 366

II miejsce - Diana Kamińska  Przedszkole nr 55

III miejsce - Mieszko Sykuła Przedszkole nr 36 oraz Lilianna Łuszczyńska

wyróżnienie Helena Wilczyńska Przedszkole 351

• Mikołajkowy Turniej Sportowy - edycja 2023

• Za oknami skrzypi mróz, bielusieńki śnieg otula nasz plac zabaw, a w przedszkolu  grudzień rozpoczął się niezwykle gorąco i aktywnie. Dzięki Pani Jowicie i Panu Damianowi, po raz kolejny dzieciaki wzięły udział w  ogromnie ekscytującym Mikołajkowym Turnieju Sportowym. Każdy mógł sprawdzić się w wielu dyscyplinach, które przygotowali organizatorzy. Emocjom i radości nie było końca. Uczestnikom w zmaganiach towarzyszył uśmiech i fantastyczny doping ze strony przedszkolaków. To był dzień pełen wrażen, ale  z niecierpliwością  czekamy na kolejny Turniej. To w końcu już za rok ;-)