• Dni Otwarte 2024

serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte w naszym przedszkolu, które odbędą sie w następujacych terminach:

06.03.2024  godz. 16.30 - 17.30

11.03.2024  godz. 16.30 - 17.30

• Dyżur wakacyjny 2024

informujemy, że dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu odbędzie się w terminie: 01.07.-19.07.2024. Rejestracja na dyżury rozpocznie się 3 kwietnia poprzez system rekrutacyjny.

• Kolejny raz gramy z WOŚP!

• Drodzy Rodzice,

nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do zbiórki funduszy w ramach 32 finału fundacji wielka orkiestry świątecznej pomocy. W tym roku, głównym celem zbiórki jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłychSerdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Liczy się każdy grosz!

Puszka od poniedziałku czeka w holu głównym przedszkola w godz. 8-9 oraz po 15 każdego dniaMożna także przekazywać wpłaty na eskarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/pogikejyniZbiórka trwa do 25.01.24r.Dziękujemy za wsparcie!

Koordynatorzy akcji