• Pasowanie na Przedszkolaka

• Tegoroczne świętowanie Dnia Pluszowego Misia, które w naszej placówce miało miejsce 24 listopada, miało szczególnie uroczysty charakter dla Dzieci 3-letnich. Otóż tego dnia, oficjalnie zostali oni przyjęcie do grona Przedszkolaków, poprzez pasowanie. Dzieci obiecały Pani Dyrektor nie grymasić przy jedzeniu, zgodnie się bawić i każdego roku zdobywać nowe umiejętności.

• Święto Niepodległości

• Jak co roku, z okazji Święta Niepodległości, w naszej placówce, Dzieci ze starszych grup, wraz z Dyrekcją i Nauczycielkami, gromadzą się w sali gimnastycznej, aby o symbolicznej godzinie tj.11.11. odśpiewać Hymn Państwowy. W piątek 10ego listopada, pięcio i sześciolatki w tradycyjnych, galowych strojach,  zebrały się, aby wykonać również pieśni patriotyczne przy niezawodnym akompaniamencie p. Eli Jancewicz. Uroczystośc ta miała niezwykle podniosły charakter, dając wspaniały obraz   patriotycznej postawy przedszolaków. Więcej zdjęć w galerii.