• Podaruj nam 1% podatku :-)

poniżej zamieszczamy link, pod którm moga Państwo obejrzeć nasz nowy plac zabaw w ciekawej odsłonie:-)

• "Zielona klasa"...w przedszkolu ;-)

• Zielona klasa została pomyślana jako miejsce odpoczynku i zajęć w plenerze dla dzieci przedszkola nr 351 im. Wandy Chotomskiej. Uzupełni ono teren zewnętrzny przedszkola, obejmujący duży plac zabaw, o nowe funkcje. Projekt mieści się na niezagospodarowanym dotychczas tarasie przedszkola,nieco oddalonym od głównego placu zabaw. W ramach projektu, na powierzchni ok. 100 m 2 mają powstać dwie strefy: strefa chilloutu; (odpoczynkowa) z dwoma dużymi ławko-leżankami,zachęcającymi swoją formą dzieci do wyciszenia się, oraz strefa;amfiteatru; - ławka schodkowa w kształcie łuku tworząca wraz z okrągłym podestem miniaturową scenę czy amfiteatr, pozwalający na prowadzenie zajęć z grupą do ok. 30 dzieci. Meble są zaprojektowane jako proste, minimalistyczne,wielofunkcyjne, o wykończeniu z tworzywa drewnopodobnego, ciepłego w dotyku oraz niewymagającego konserwacji. Projekt uzupełnia zespół żagli przeciwsłonecznych na stalowych słupkach, chroniący taras przed zbytnim nagrzaniem. Zielona klasa może powstać dzięki Państwa pomocy. Wystarczy przekazać na ten cel 1 % podatku.

• Dzień Logopedy

• 6 marca w Europie obchodzony jest Dzień Logopedy. Nasze Przedszkole aktywnie uczestniczyło w świętowaniu tej szczególnej okazji. Dzieciaki rozwiązywały ciekawe rebusy, a także ćwiczyły narządy artykulacyjne  poprzez wykonywanie inspirujących zadań, które dla Dzieciaków przygotowały Panie Logopedki. Jak to zawsze na zajeciach z logopedii bywa, również tego dnia nie zabrakło uśmiechu i radości, a wszystko to po to, aby umiejętnie posługiwać się piękną polszczyzną. Zapraszamy do galerii.

• Dziękujemy

• Szanowni Rodzice,

jesteście wspaniali. Serdecznie dziękujemy za ogrom pomocy, jaki dostarczacie do naszego Przedszkola, dla uciekających przed wojną kobiet i dzieci. Zebrane do tej pory dary zostały już przekazane na granice w Zoisinie oraz dla matek z dziecmi, które znajdują się obecnie na terenie Ursynowa.

Ale nie jest to koniec naszej pomocy dla uchodźców!

Kadra pracownicza podjęła się systematycznej opieki nad jedną rodziną ukraińską (cykliczne dostarczanie środków higienicznych, żywności), Chcielibyśmy objąć podobną opieką wiekszą liczbę rodzin, jednak nie uda nam się to bez Państwa pomocy.