• "Dzień Kropki"

• "Dzień Kropki", obchodzony 15 września,  to wyjątkowy dzień w przedszkolnym kalendarzu. Własnie wtedy warto sobie przypomnieć, że w każdym z nas drzemie jakiś talent i warto się nim chwalić. W naszej placówce Dzieciaki również rozmawiały na ten temat, poznały genezę powstania tego wyjątkowego dnia, a także wykonywały wspaniałe i niezwykle kreatywne prace plastyczne. Maluchy przy okazji poznawały kolory i mogły malować farbami przy użyciu piłek, a starszaki uczyły się kodowania, stosując kropki w róznej postaci. Podsumowując, był to kolejny dzień nauki poprzez zabawę, czyli to, co Przedszkolaki lubią najbardziej ;-)

• Projekt "Zielona klasa" zakończony sukcesem!

• W naszym pięknym, zielonym ogrodzie znajduje się ulubione przez Dzieci, wyjątkowe i zaciszne miejsce przeznaczone do nauki na świeżym powietrzu. Nieustannie jest ono ulepszane, po to, aby w pełni wykorzystać jego walory. Mowa oczywiście o projekcie "Zielona klasa", który od kilku m-cy znajduje się na jednym z naszych tarasów.

"Miejsce "zaciszne", ale dzieje się w nim bardzo wiele. Dzieci znajdują przeróżne i często zaskakujące zastosowania dla znajdujących się tu leżanek. W każdym razie, zabawa zawsze jest przednia :-) Rodzicom bardzo dziękuję za wsparcie tej inicjatywy. Wymagała ona bowiem wiele pracy i zaangazowania z naszej strony. Szczególne podziękowania kieruję dla Pani Dagmary Pac, która stworzyła ten wspaniały projekt. To cudowne uczucie, móc wspólnie realizować różne pomysły. Dzieje się tak, ponieważ mam niezwykłe szczęście mieć wokół siebie ludzi, dla których radośc Dzieci jest najwazniejsza. Dziękuję całej społeczności Przedszkola nr 351;-)"

Lidia Gruchała,

Dyrektor Przedszkola nr 351

• Spotkania ze specjalistami

uprzejmie informujemy, że spotkania ze specjalistami z naszej placówki / logopeda, terapeuta, psycholog/, są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce "specjaliści". Zapraszamy.