• 31 Finał WOŚP rozstrzygnięty !

Serdecznie dziękujmy za wsparcie
              31 Finału Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Miło jest nam poinformować, iż wspólnymi siłami na rzecz WOŚP udało nam się zebrać: 2061,98 ( puszka) oraz
              840 ( eSkarbonka), co łącznie daje kwotę: 2901,98 zł

Dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc:)

• Szanowni Państwo,zbieramy 1.5% podatku!

Uprzejmie informujemy, że nasza palcówka współpracuje  z  Fundacją:

„SPEŁNIENIE DZIECIĘCYCH MARZEŃ” (KRS: 0000438037)

Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Więcej informacji o Fundacji: WWW.FSDM.PL .

Dzięki tej współpracy możemy przekazywać 1.5% podatku od dochodów osobistych na cele naszej placówki. Na przykład:

1. Zajęcia dodatkowe, warsztaty tematyczne, rozrywkę dla naszych podopiecznych,
              2. Wyposażenie w przybory, pomoce dydaktyczne przydatne do prowadzenia zajęć,
              3. Przekazane na konto Rady Rodziców by wesprzeć działanie Rady Rodziców.

Fundacja nie pobiera opłat manipulacyjnych – oznacza to, że wszystkie zebrane środki zostaną przez nas wykorzystane.

Informacje niezbędne do przekazania 1.5% z podatku w deklaracji rocznej PIT  za rok 2022:

NUMER KRS:                                   0000438037

CEL SZCZEGÓŁOWY 1.5%:           Przedszkole nr 351 im. Wandy Chotomskiej

Gdzie w deklaracji wpisać poszczególne informacje?

Dla formularza PIT-36:

Poniższe zastawienie pomoże w przypadku innych formularzy PIT:

Podając cel szczególny środki na pewno zostaną przeznaczone na nasze potrzeby. Jeżeli cel szczególny nie zostanie wskazany, to środki zostaną przeznaczone na cele realizowane przez Fundację.

Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwości i chce nas wesprzeć, to serdecznie zapraszamy do współpracy!

• Kolejny wspólny Finał z WOŚP!

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Szanowi Państwo,

Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do zbiórki funduszy w ramach
              31. Finału Fundacji Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku, głównym celem zbiórki jest wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń związanych z sepsą - umożliwi to lepszą terapię choroby poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Liczy się każdy grosz!

Puszka będzie umieszczona w holu głównym przedszkola w godzinach popołudniowych.
              Zachęcamy jednocześnie do przekazywania wpłat na eSkarbonkę:

Zbiórka trwa do 29.01.23r.

Dziękujemy za wsparcie!

• Dzień Babci i Dziadka

•  Kochanym Babciom i Dziadkom, z okazji Ich Święta, życzymy wszystkiego, co najlepsze. Dużo zdrowia i sił na każdy dzień, uśmiechu, radości oraz spełnienia marzeń :-)

• Nowy Rok - nowe ćwiczenia z Panem Damianem:-)

• Wszyscy doskonale znamy przysłowie, że "w zdrowym ciele, zdrowy duch", zatem codziennie intensywnie wcielamy je w życie. Kazdego poranka, we wszystkich grupach odbywa się  gimnastyka, ale  nie da sie ukryć, że Dzieciaki niecierpliwie czekają na  zajęcia z Panem Damianem. To właśnie wtedy odbywają się najbardziej emocjnujace mecze, wyścigi, zawody, a także można poćwiczyć na "przedszkolnej siłowni", a na koniec intensywnych zmagań otrzymać niezwykle wartościową "pieczątkę Mistrza". Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii, które ukazują namiastkę sportowych zmagań przedszkolaków.

• Spotkanie autorskie z Agatą Karpińską

• Naszą placówkę często odwiedzają wspaniali gości, a to sympatyczni Panowie z zespołu "Puch Puch", a to aktorzy z róznego rodzaju teatrzyków, nawet rodzice, którzy bardzo lubią czytać bajki Dzieciakom, a raz do roku, zagląda do nas nawet sam Święty Mikołaj. NIe inaczej było również we wtorek, gdy progi naszego przedszkola przekroczyła Pani Agata Karpińska - autorka ksiązki dla dzieci pt.  "Niewinny, że inny". Jest to bajka o tolerancji, której celem jest uzmysłowienie nawet najmłodszym, jak nierozsądna jest segregacja ze względu na cechy wyglądu lub poglądy. Przedszkolaki chętnie słuchały fragmentów ksiązki, czytanych przez samą autorkę, a sporo z nich skorzystało z jedynej w swoim rodzaju mozliwości zdobycia autografu wraz z dedykacją