• Ewakuacja

• W ramach corocznych ćwiczeń, w naszym przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja, w celu przypomnienia zasad postepowania, w przypadku zagrożenia.Wszystko odbyło sie zgodnie z planem, a przedszkolaki mogły swobodnie wrócić do placówki.

• Spis powszechny - aktualizacja

• Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc. Wejdź na spis.gov.pl i spisz się. Nie zwlekaj! Poniżej umieszczone są cztery małe koła ze znakami dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! Po prawej stronie grafiki widać klepsydrę z przesypującym się piaskiem. Poniżej jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła, GUS, pionowa kreska, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

• Zmiana adresów mailowych

• Szanowni Państwo. Informujemy, że od dnia 1 lipca zmianie ulegają adresy mailowe placówki. Korespondencję prosimy kierować na następujące nowe adresy:

sprawy ogólne, konktakt z Dyrektorem:

p351@edu.um.warszawa.pl

nieobecności dzieci:

p351.sekretariat@edu.um.warszawa.pl

opłaty, kontakt z kierownikiem gospodarczym:

p351.kierownik@edu.um.warszawa.pl

• I miejsce w konkursie przyrodniczym "Pamiętajmy o ogrodach"

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasze przedszkole zdobyło 1 miejsce w konkursie przyrodniczym "Pamiętajmy o ogrodach". Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Jowity Dudzik i Pani Edyty Ołdakowskiej nasz ogródek jest pełen barw, zapachów i smaków! Znajdziemy w nim nie tylko piękne kwiaty, ale również warzywa, które z radością sadziły Dzieci z grupy "Krasnale" i " Smoki". Serdecznie gratulujemy, a zdjęcia naszego ogródka znajdą Państwo pod tym linkiem https://view.genial.ly/60bf99881cb98f0d66ba263b/presentation-przedszkole-nr-351-im-wandy-chotomskiej-w-warszawie

• Sukces Lilianny i Heleny w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

• Z radością informujemy, iż dwójka dzieci z naszego przedszkola zdobyła jedne z głównych nagród w V przedszkolnym i szkolnym konkursie plastycznym pt. „ Brzechwolandia – Zwierzęta w utworach Jana Brzechwy” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim.  Liliana Samsel z grupy XI „ Smoki” zdobyła I miejsce w kategorii 5 - 6 latki za pracę pt. ,,Zebra w Zoo” oraz Helenka Austin – Terman z grupy X „ Tygryski” zdobyła III miejsce w kategorii 3 - 4 latki za pracę pt. „Ślimak”. Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wato wspomnieć, iż wyróznienia  są naprawdę imponujące, z racji tego iż w konkursie uczestniczyło 126 dzieci z przedszkoli z całego kraju. Serdecznie gratulujemy! Więcej zdjęć w galerii.

• Konkurs na "Rodzinną EkoRamkę" rozstrzygnięty!

W kategorii 3/4latki

I miejsce zajął Miłosz Batko z gr. I

II miejsce zajął Bartosz Filipowicz z gr. VI

III miejsce przypadło Antosi Siennickiej z gr X

Serdecznie gratulujemy !!!

W kategorii 5/6latki

I miejsce zajął Maciej Choma z gr. VIII

II miejsce zajął Maks Kaczyński z gr. IX

III miejsce zajął Brunon Siennicki z gr. XIII

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Niebawem nastąpi rozdanie nagród :)

Zachęcamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkurach.

• Kolejny sukces w ogólnopolskim konkursie plastycznym

• Z radością informujemy, że Klara Adamczyk  z gr. 13 zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bajeczna okładka”.  Piękna, pomysłowa i bardzo oryginalna praca powstała do wiersz „Kot” Jana Brzechwy.

Serdecznie gratulujemy!

• "Sowy" współtworzą książkę!

• Niezmiernie miło nam poinformować, że grupa "Sowy" wraz z Dziećmi z innych warszawskich przedszkoli miała przyjemność współtworzyć książkę pt. " Przygody przyjaciół z łąki" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo. Przedszkolaki stworzyły jeden z 51 rozdziałów i wykonały rysunek do swojego opowiadania. Za udział w projekcie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a także pięknie wydaną książkę z której wszystkie "Sowy" są niezmiernie dumne:-)

• "Przygody Oli i Piotrusia", czyli ostatni teatrzyk przed wakacjami

• W czerwcu po raz ostatni zagościli u nas aktorzy z teatru "Koliberek", którzy wystawili tym razem przedstawienie o typowo wakcyjnej tematyce, Wspólnie z Olą i Piotrusiem, przedszkolaki odwiedziły m.in. Szwecję, Brazylię, a nawet Australię. Jak zwykle było mnóstwo radości, uśmiechu i wspaniałych piosenek.

• Głosowanie czas start!

• Serdecznie zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu w konkursie na "Rodzinną Ekoramkę". Głosowanie trwa na stronie FB naszego przedszkola. Zdjęcia ramek również można obejrzeć w naszej galerii.

• Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

• W czwartek 27 maja odbyły sie u nas uroczyste obchody Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekały nie lada atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni, pokazów, mega baniek mydlanych, animacji oraz tańców. Na twarzach dzieci przez cały dzień malowała się radość, a smiechom nie bylo końca. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii.

• Dzień Dziecka w naszym przedszkolu!

• 27 maja, czyli w najblizszy czwartek będziemy świętować Dzień Dziecka. Rodzice przygotowali cały szereg atrakcji m.in. dmuchańce, pokazy baniek mydlanych, animacje i już dziś zapraszają na to niesamowite wydarzenie wszystkie Dzieciaki. Fantastyczna zabawa gwarantowana :-):-)