• Spotkanie informacyjne

• SZANOWNI PAŃSTWO !

Serdecznie zapraszamy na zebranie informacyjne Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola nr 351 im. Wandy Chotomskiej. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2021 r. (wtorek) o godz. 1700 w sali gimnastycznej.

Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, w spotkaniu może uczestniczyć tylko jeden rodzic dziecka. Na spotkanie nie zabieramy dzieci.

• Dziękujemy

• Nasze przedszkole uczestniczyło w akcji charytatywnej dla Hosicjum Onkologicznego. Serdecznie dziekujemy za tak aktywny udział i zaanagażowanie oraz liczną pomoc ofiarowaną podopiecznym fundacji "Daj chwilę". Dziękujemy.

• Wyniki konkursu "Pisanka z niespodzianką"

•  Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy listę Dzieci i Rodziców nagrodzonych w naszym świątecznym konkursie. Dziękujemy za udział. Nagrody i dyplomy wręczymy po powrocie Dzieci do przedszkola. Gratulujemy.

Dzieci 3letnie:

I miejsce - Franciszek Chojnacki gr.3

II miejsce - Mieszko Balcer gr. 2

III miejsce ex aequo - Bartłomiej Stopa gr. 1 oraz  Wojciech Udziela gr.1

Dzieci 4 letnie:

I miejsce ex aequo - Marianna Motylewska gr. 6 oraz Maria Krasnopolska gr. 10

Dzieci 5 letnie:

I miejsce ex aequo - Morgana Wielogórska gr. 9 oraz Paulina Pyka  gr. 9

Dzieci 6 letnie:

I miejsce - Zuzanna Skopińska gr.13

II miejsce - Ignacy Chojnacki gr. 12

III miejsce  ex aequo- Urszula Stopa gr. 13 i Maja Walas gr. 13

• Dzień Logopedy

• W tym roku Dzień Logopedy obchodzimy 3-go marca. Z tej okazji nasze Logopedki "zaminowały" przedszkole :). Na korytarzach pojawiły się czerwone znaki "X". To jest informacja, że gdzieś w pobliżu znajdują się trzy miny. Dzieci musiały je odnaleźć, a następnie wykonać. Ponadto wszystkie dzieci dostały czerwone lub zielone naklejki. Z ich pomocą przedszkolaki wykonując specjalne ćwiczenia ze swoimi paniami miały "rozminować" nasze przedszkole :)

Wszystkie dzieciaki z uśmiechem, zaciekawieniem i niezwykłym zaangażowaniem wykonywały zadania

• "Bezpieczeństwo dziecka 2"

• Zakończyliśmy udział w projekcie "Bezpieczeństwo dziecka 2".  Dzieci z grup pięciolatków i sześciolatków brały udział w warsztatach pt. "Pomagam, nie okładam", "Garść radości, szczypta złości", "Savoir vivre". Nasze przedszkolaki poszerzyły wiedzę dot. rozpoznawania, nazywania i regulacji emocji, a także utrwaliły zasady kulturalnego zachowania. Program i materiały do zajęć opracowali eksperci z fundacji "Żyjmy zdrowo", zajęcia poprowadziły nauczycielki grup.

• Rozstrzygnięcie konkursu „Świąteczna Warszawa”

• Konkurs „Świąteczna Warszawa”

Z ogromną radością zawiadamiamy o kolejnym sukcesie dzieci i nauczycielek
              z naszego przedszkola. W konkursie plastycznym „Świąteczna Warszawa” zorganizowanym pod patronatem burmistrza Ursynowa przez Przedszkole
              nr 366, trzy dziewczynki zajęły  następujące miejsca:

I miejsce (kategoria wiekowa 6 – latki) – Marysia Rzepakowska – gr. XIII (Badacze

III miejsce (kategoria wiekowa 4 – latki) – Aleksandra Rąbel – gr. X (Tygryski)

Wyróżnienie (kategoria wiekowa 6 – latki) – Klara Adamczyk – gr. XIII (Badacze)

Seredecznie gratulujemy!

• Konkurs "Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty"

• Miło nam powiadomić, że rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Raz, dwa, trzy, Warszawiakiem jesteś Ty”, zorganizowany pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów przez Przedszkole nr 50.W konkursie wzięło udział 43 małych artystów - dzieci z 11 ursynowskich przedszkoli. Nasze Przedszkole reprezentowały cztery dziewczynki, które zajęły kolejno 1 i 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Kategoria wiekowa 3 i 4-latki:

I miejsce – Marianna M.-gr. "Sowy" (Przedszkole nr 351)

II miejsce  - Zofia D.- gr. "Żabki" (Przedszkole nr 351)

Kategoria wiekowa 5-6latki

II miejsce – Melania Giedyk gr. "Smoki" (Przedszkole nr 351)

Kategoria wiekowa 6-latki

II miejsce -Helena Rybicka gr. "Włóczykije" (Przedszkole nr 351)

• Podziękowanie

• Drodzy Rodziece, serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie się w akcję „Senior w koronie”.

Dzięki Państwa hojności przekazaliśmy artykuły spożywcze, chemiczne oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała na rzecz osób starszych i potrzebujących. Dzięki smakolykom, które Państwo ofiarowali, mnóstwo starszych ludzi będzie miało weselsze, smaczniejsze i słodsze świeta.

Dyrekcja i pracownicy serdecznie dziękują za okazane wsparcie.

Dzięki.

• Szlachetna Paczka 2020

nasze Przedszkole po raz kolejny bierze udzał w akcji Szlachetna Paczka. Wszelkie informacje znajdują się na tablicach w szatniach. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tego przedsięwzięcia.

Szlachetna_Paczka_2020.doc​​​​​​​