• Rowerowy Maj w naszym Przedszkolu

• Juz niedługo, juz za chwileczkę wyjedziemy wszyscy na majóweczkę;-), a gdy tylko z niej wrócimy, na naklejki już liczymy:) Szanowni Państwo, wielkimi krokami nadchodzi napiekniejszy miesiąc w nroku, a wraz z nim w naszej palcówce zaczyna sie ulubiona akcja przedszkolaków, czyli Rowerowy Maj. Serdecznie zachecamy, aby drogę do przedszkola pokonywać z pomocą rowera, hulajnogi, wrotek, rolek i ..innych kółek. Dla nabardziej aktywnych przewidziane sa niezwykle atrakcyjne nagordy, a dzieki teju wspaniałej inicjatywie, każdy zyska trochę ruchu, a przeciez ruch to zdrowi, o czym każdy przedszkolak nam powie:-)

• Sukces w Konkursie recytatorsko- artystycznym

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wychowankowie naszego przedszkola - Franciszek Golian i Aniela Makowska zdobyli I miejsce w wojewódzkim konkursie recytatorsko-artystycznym "Z Chotomską przez świat", organizowanym przez przedszkole nr 127 w Warszawie. Konkurs był objęty honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)
            • Kolejna nagroda dla naszych Przedszkolaków

• Jest nam milo poinformować, że nasze dzielne Przedszkolaki z grupy 9, zajęły fantastyczne I miejsce w konkursie plastyczno- literackim. Serdecznie gratulujemy Dzieciom, jak i Nauczycielkom tej grupy, Pani Ania i Pani Kamili.

• Informacja dotycząca dyżuru wakacyjnego

• Szanowni Państwo.

Informujemy, że 04.04.2023 r. o godz. 12:00 rozpoczynają się zapisy na dyżury wakacyjne. Rekrutacja prowadzona będzie za pomocą systemu elektronicznego pod adresem: https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl

Wypełnione i podpisane przez oboje rodziców wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny można składać w sekretariacie lub pokoju kierownika gospodarczego od 04.04.2023 r. od godz. 12:00 do 21.04.2023 r. do godz. 16:00. Wnioski można również podpisać profilem zaufanym - wówczas nie trzeba ich składać osobiście.
              System zapisów dostępny będzie dla Państwa do 20.04.2023 r. do godz. 20:00.

Nasze przedszkole pełni dyżur w terminie 03-21.07.2023 r.

Wszelkie informacje dotyczące zapisów na dyżury wakacyjne dostępne są na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy: https://edukacja.um.warszawa.pl/przedszkola-dyzury-wakacyjne.