• Dzień Pluszowego Misia

• Wszystkie Dzieciaki kochają Pluszaki, więc kolejny raz 25 listopada będziemy świętować Dzień Pluszowego Misia. Niestety, w dobie pandemii nie ma ich z nami w Przedszkolu, ale tego dnia z pewnością nie zapomnimy o ukochanych  maskotkach.

• Alert dla zwierząt - podziękowania!

• Składamy serdeczne podziękowania za aktywny udział w zbiórce darów dla Schroniska w Celestynowie. Dzięki Państwa hojności, przekazalismy na rzecz bezdomnych zwierząt blisko 70kg karmy, ponad 50 puszek, zabawki oraz inne potrzebne akcesoria. Dziękujemy!

• Dziękujemy!

• Nasze przedszkole wzięło udział w wielkiej zbiórce darów dla warszawskich szpitali. Dzięki Wam, Drodzy Rodzice i Dzieci, udało się zebrać ogrom darów w tak krótkim czasie! Od środków higieny osobistej, poprzez ręczniki, a na żywności kończąc. Dziękujemy za zaangażowanie i chęć pomocy. Pamiętajmy - dobro powraca!

• Święto Niepodległości

• Święto Niepodległości jest niezwykle istotnym dniem w naszej historii, więc postanowilismy jego podniosły charakter zaprezentować w pracach plastycznych przedszkolaków. Zapraszamy do galerii.

• Wyjątkowa, muzyczna jesień w naszym Przedszkolu

• Właśnie ukazała się książka wraz z płytą pt. "Moje jesienne piosenki" wyd. Muzyczna rodzina. To wspaniała pozycja do rodzinnego śpiewania...na jesienne szare poranki i ciemne wieczory.

No i to... z czego jesteśmy bardzo dumni współautorką jest nauczyciel naszego Przedszkola, Pani Monika Dudzińska.

Pani Monice GRATULUJEMY

Wszystkie grupy przedszkolne otrzymały książkę wraz z płytą pt. "Moje jesienne piosenki" .

• Dzień Śliwki!

• W naszym przedszkolu lubimy obchodzić niecodzienne święta.Tradycyjnie już w sezonie jesiennym uroczyście celebrujemy dzień konkretnego owocu lubwarzywa. W roku obchodziliśmy Dzień Śliwki. Już w holu przedszkola przywitała nas niesamowita dekoracja, która przyciągała wzrok nie tylko Dzieci, ale również Rodziców. Fiolet królował na ubraniach i na dekoracjach w sali, a także na pracach plastycznych. Wszystko co działo się w tym wyjątkowym dniu,można obejrzeć w zakładce GALERIA, w pliku Dzień Śliwki znajdują się zdjęcia z wszystkich grup. Zapraszamy do obejrzenia.

• Konkurs "Eko - zabawka" rozstrzygnięty!

• Nadszedł czas, na który z pewnością od dawna czekali Uczestnicykonkursu na "Eko-zabawkę". Jury po obejrzeniu fotografii,  przedstawiających prace konkursowe, zgodnie uznali, że wybór najlepszej zabawki jest niezwykle trudny i postawnowiono wręczyć nagrody ex aequo wszystkim Dzieciom. które postanowiły spróbować swoich sił. Nagrody ksiązkowe, wraz z okolicznościowymi dyplomami, zostaną wręczone, gdy tylko Przedszkolaki wrócą do naszej placówki. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i niezwykłą kreatywność. Gratulujemy! Zdjęcia w zakładce GALERIA.

• Przedszkolaki aktywnie pracują podczas kwarantanny

• Od kilku tygodni dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielami pracują w formie zdalnej. Nie zmienia to jednak faktu, iż nadal są bardzo kreatywne i  chętnie tworzą fantastyczne dzieła, tak jak np. to z języka angielskiego, pt. "Drzewo genealogiczne". Dziękujemy za aktywność dzieciom z grupy XI I XV. Prace wykonali: Wiktor Białkowski - Janssens,  Mateusz Sztarbała, Ada Świstak  oraz Adaś Bober. Gratulujemy! Wiecej zdjęć w zakładce galeria.

• Przedłużenie rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych

uprzejmie informuję, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00. Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście. Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

• Informacja dla Rodziców

• Drodzy Rodzice

Nowe Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. (w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19) , zobowiązuje Nas do rozpoczęcia z dniem 25 marca zdalnej działalność dydaktycznej. Krótka informacja streszczająca wspomniane Rozporządzenie znajduje się w załączniku. Szczegółowe informacje dotrą do Państwa drogą mailową. Proszę o bieżące śledzenie poczty elektronicznej.

Życzymy wszystkim zdrowia i uśmiechu :-

2020.03.20_Ksztalcenie_na_odleglosc_nowe_regulacje_prawne_MEN.pdf​​​​​​​)