• Piknik Rodzinny 2022

• Szanowni Panstwo,

w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny, który okazał się wielkim sukcesem. Wszystkie stoika oblegane były przez wielu zainteresowanych. Ogromną popularnością cieszyły się tatuaże, dmuchańce a także inne atrakcje przygotowane przez Rodziców. Również wystepy Dzieci wzbudzaly zachwyt i wzruszenie wśród publiczności. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w zakładce galeria.

• Nasze Przedszkolaki na "Paradzie Warszawskiej Syrenki"

• Miło na poinformować, że reprezentanci naszego Przedszkola, Dzieci z gr. 7 "kotki" aktywnie uczestniczyły w Paradzie Warszawskiej Syrenki. Miały niewątpliwą przyjemność jechać na specjalnie zbudowanej na tę okazję platformie, którą również przygotowywały nauczycielki z naszej Placówki.

• Konkurs "Eko-zwierzaki" rozstrzygnięty

• Konkurs „EKOZWIERZAKI” rozstrzygnięty!Jury w tym roku miało bardzo trudne zadanie. Wpłynęło ponad 70 prac konkursowych, a każdy EKOZWIERZAK był wyjątkowy i niepowtarzalny. Mogliśmy je podziwiać na wystawie w przedszkolnymholu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za tak duże zaangażowanie. Zachęcamy doudziału w kolejnych konkursach :)

Wyniki konkursu „EKOZWIERZAKI”:

Kategoria 3-4 latkiI miejsce

Lena Bekas (grupa XI)

II miejsce Janek Plichta (grupa I)

III miejsce Marianna Krupińska (grupa I)

Wyróżnienia:Franciszek Chojnacki (grupa XI)Bianka Białas (grupa VI)Aleksander Idzikowski (grupa VI)Aleksandra Świątek (grupa IV)

Kategoria 5-6 latki

I miejsce Liliana Białas (grupa XII)

II miejsce Hanna Stebelska (grupa XIII)

III miejsce Alicja Denys (grupa XIV

)Wyróżnienia:Gabriela Pawłowska (grupa XV)Zuzanna Hukowska (grupa XIV)Alicja Bocian (grupa VIII)Zofia Pomykała (grupa VII)

• Kampania "Rowerowy maj" zakończona kolejnym sukesem!

• Zakończyliśmy kampanię Rowerowy Maj.

Chcemy podziękować wszystkim za aktywny udział, zaangażowanie i doskonałą zabawę.

Każda aktywność fizyczna to plus dla naszego zdrowia.

Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować ten zdrowy nawyk, mimo że kampania się już zakończyła.

Wyniki kampanii Rowerowy Maj w naszym Przedszkolu:

I miejsce - grupa VI

II miejsce - grupa VIII i XI

III miejsce - grupa XV

Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i dużego zaangażowania.

Wszystkich uczestników kampanii zapraszamy Na Piknik Ekologiczny, który odbędzie się 18 czerwca

• Przegląd "Wiosna w wierszu i w piosence"

• Jako że wiosna już na dobre zagościła w naszych ogródkach, przedszkole zorganizowałao przegląd prac plastycznych, nawiązujący do tematyki wiosny, zawartej w literaturze i muzyce dla najmłodszych. Każda z grup przygotowała niezwykle interesujące dzieła, z wykorzystaniem wszelakich, niezwykle kreatywnych form plastycznych. Wszystkim dziękujemy za udział, a efekty można podziwiać w przdszkolnym holu.