• Dzień Pluszowego Misia

• Dzień Pluszowego Misia to wyjątkowy czas w przedszkolu. Każde dziecko przynosi swojego ulubionego pluszaka, bawimy sie wtedy, robimy pyszne słodości, wykonujemy przepikene prace plastyczne, których motywem przewodnim jest oczywiście miś i to wszystko sprawia, że 25 listopada wcale nie jest takim smutnym, szarym dniem :-) Zapraszamy do galerii.

• Astro Fun!

• W naszym przedszkolu dnia 25 listopada 2022 r. został wznowiony Projekt „Astro – FUN
              2022/2023 przez Fundację Edukacji Astronomicznej - ASTROEDUKACJA. ORG
              Astro – FUN 2022/2023 to cykl siedmiu spotkań astronomicznych przygotowanych z myślą o
              dzieciach uczestniczących w systemie edukacji na poziomie przedszkolnym, ale także o ich
              rodzicach i nauczycielach. Jego głównym celem jest podniesienie jakości nauczania
              zagadnień z zakresu astronomii oraz zachęcenie najmłodszych dzieci i rodziców do
              rozpoczęcia przygody z własnymi obserwacjami nieba, czyli zostanie Astro – fanem.
              Większość zajęć przygotowanych dla dzieci będzie miała formę zabawy (ang. Fun), zajęcia
              mają podwójny wymiar : bawią i uczą, równocześnie rozbudzają zainteresowanie kosmosem.

• Obchody Święta Niepodległości w Przedszkolu nr 351

• W czwartek, 10 listopada, jak co roku w naszym przedszkolu, grupy Dzieci 5 i 6 -letnich, zebrały sie w sali gimnastycznej wraz z Panią Dyrektor i Nauczycielkami, aby wspólnie zaśpiewać hym państwowy oraz kilka pieśni patriotycznych. Starszaki wykonały "Mazurka Dąbrowskiego", a także takie utwory jak "Przybyli ułani" czy "O mój rozmarynie". Podniosły charakter tej uroczystości podkreśliły galowe stroje i tradycyjne kotyliony.