• Witamy Panią Jesień

• Wrzesień dobiega końca, pierwszy miesiąc adaptacji trzylatków mija, a do naszego Przedszkola nieśmiało zagląda Pani Jesień. Jej wspaniałe dary możemy codziennnie podziwiać w holu naszego przedszkola i cieszyć oko wspaniałym widokiem naturalnych skarbów tej uroczej pory roku ;-)

• Próbna ewakuacja

•

W piątkowe przedpołudnie, jak każdego roku, w naszym przedszkolu, odbyły się ćwiczenia z zakresu próbnej ewakauacji budynku, mające na celu przypomnienie Pracownikom naszej placówki procedur obowiązujacych w sytuacji zagrożenia np. pożarem.

• Dzień Przedszkolaka

• Jak co roku,  w naszym przedszkolu, niezwykle barwnie i wesoło  świętujemy Dzień Przedszkolaka. Panie zorganizowały dla Dzieciaków mnóswto wspaniałych atrakcji i zabaw, które miały na celu podkreślić wyjątowy charakter tego jakże uroczego święta. Bawiły się i nasze kochane Maluszki, jak Starszaki,które już za rok, zasilą szerego szkoły i staną się dumnymi uczniami.   Zapraszamy do galerii, aby zobaczyć, jak cudownie spędzaliśmy czas.